Hakkımızda

Tek idealimiz, kusursuz müşteri memnuniyeti sağlamaktır...

Bayram Metal'in görevi, çığır açıcı ve randımanlı bir şekilde doğal kaynaklar ve ürünler geliştirerek daha tutarlı bir toplum oluşturmaktır. Bayram Metal'in 30 yılı aşkın tarihi boyunca, hayati doğal kaynakları işleyerek dünya genelinde insanların hayatlarına katkı sağlayan işler geliştirdik. Alüminyum'un yenilikçi kullanımlarıyla, uzun ömürlü ürünlerin üretimini geliştirmeye devam ediyoruz. Kâr ihtiyacı ve toplumun ihtiyaçlarını dengelemek için bilinçli bir çaba gösterme sorumluluğu taşıyoruz. İş taleplerinin ve toplumsal taleplerin birbirine bağlı ve ayrılmaz olduğuna inanıyoruz.
Toplumsal başarı olmadan gerçek ve uzun süreli iş başarısına sahip olamayız. Hammaddelerin çıkarılması ve tüm üretim süreçleri, gelecek kuşaklar için hayati önem taşıyan yenilenemeyen kaynakların kullanılmasında ve çevre ve toplum üzerinde bir dereceye kadar etki sahibidir. Alüminyum üretimi de buna istisna değildir. Bunlar hem bilimsel hem de etik açıdan zorlu konulardır. Sorunlarla yüzleşmek, değerlerimize meydan okur. Bazı değerler evrenseldir, bazıları ise değildir. Değerler, gerçekler temeli olmadan tartışılamaz.

Misyon & Vizyon

MİSYONUMUZ

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak,
Güçlü bir iletişim ile tüketicimizle aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak,
Yurt içi ve yurt dışında iletişim zincirini büyüterek en çok tercih edilen alüminyum külçe üretiminde, rekabet gücümüzü arttırmak.

VİZYONUMUZ

Firmamızın ulusal / uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren,
Sektörün öncülüğünü yapan,
Türkiye´nin güvenilir ve saygın kuruluşu olmak.

Kalite Politikamız

ISO 9001: 2008 sertifikalı bir şirketiz, kalite ana önceliğimiz ve merkezimizdir.
Kurumsal felsefemizin özelliği ise, bizim her zaman müşteri odaklı çalışmamızdır.
Kalite en önemli beklentimizdir. Vizyonumuz için en iyi kalitenin sağlanması şarttır.

Sertifikalarımız

Kaliteyi, yaşam biçimi olarak kabul etmiş firmamız, kendisini bir çok alanda kalite belgesi ile taçlandırmıştır.

Alüminyum talepleriniz İçin; 0 282 746 10 41 telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.